מערכת וורדפרס או מערכת ניהול תוכן ייחודית?

מערכת וורדפרס או מערכת ניהול תוכן ייחודית?

לאנשים שלא באים מתחום האינטרנט לא כל כך משנה על איזו מערכת האתר שלהם ישב, כל עוד החלק הקדמי של האתר – העיצוב וחווית המשתמש – יהיו יפים לטעמם. אבל עם זאת, למערכת שעליו יתבסס האתר יש חשיבות לא מועטה אלא רבה מאוד בתחום הזנת התכנים ובתחום היעילות של הקוד ומהירות האתר.

מה ההשפעה של המערכת על האתר?

ובכן, בחירת מערכת ניהול התוכן של האתר משפיעה על הרבה דברים כפי שאמרנו, ואנחנו נסביר בדיוק מה הם הדברים הללו.

נוחות המשתמש

זו פחות או יותר ההשפעה הכי קריטית לאנשים שמתכננים לתחזק את האתר שלהם באופן קבוע ולהזין בעצמם את התכנים. כשמדובר על מערכת ניהול תוכן ייעודית שנבנית לאתר, אתם לא יכולים לדעת מה תקבלו. כל חברת בניית אתרים מייצרת מערכות שונה ועל כן השימוש במערכת יהיה שונה. יש חברות המיצרות מערכות פשוטות ונוחות לשימוש ויש כאלו שלא ומי שיתקשה להתמודד עם המערכות המסורבלות צפוי לחוות רגעים קשים בהזנת התוכן.

מהירות האתר ויעילות הקוד

המערכת משפיעה לא רק על החלק האחורי של האתר ועל פאנל הניהול אלא גם על החלק הקדמי. אם המערכת בנויה בצורה חכמה וטובה היא תגרום לאתר שלכם לרוץ במהירות, להיטען באופן חלק ולהיות אופטימלית עבור קידום, סריקה בגוגל ובאופן כללי לעמוד בכל התקנים הנדרשים עבור האתר שלכם. מערכת מסורבלת וכבדה מצד שני אולי לא תיראה לכם רעה, אבל מתחת למכסה המנוע היא תהיה חלשה ועלולה להאט את קצב הצמיחה של האתר שלכם.

היתרונות של וורדפרס ב-2 תחומים אלו

מערכת וורדפרס היא ללא ספק אחת ממערכות ניהול התוכן המעולות שקיימות כיום ועל כך כתבנו בהרחבה בדף בניית אתרי וורדפרס. היא מצטיינת בכל התחומים הנדרשים ובמיוחד באלו שכתבנו למעלה.

  • היא מאוד פשוטה לשימוש
  • יש לה המון מדריכים באינטרנט
  • באופן ברירת מחדל היא מאוד מהירה
  • היא בנויה בצורה חכמה ויעילה
  • מאוד פשוט להוסיף לה אלמנטים ולשדרג את האתר שלכם

שימו לב!

כל היתרונות האלו יכולים להיעלם בשניה ברגע שבונים לכם אתר וורדפרס בצורה לא טובה, משתמשים בהרבה תוספים ובתבניות מוכנות והורסים את כל היתרונות שקיימים. אם כבר בונים אתר וורדפרס – בונים אתר וורדפרס ייחודי, מהיר ויעיל!

אז מתי לבחור במערכת ניהול תוכן ייחודית?

כפי שזה נשמע, וורדפרס היא מערכת החלומות, אז מתי באמת לבחור במערכת ניהול תוכן ייחודית? וורדפרס היא מערכת שמאפשרת לעשות בה הכל, אבל על מנת לבנות אתרים מורכבים יותר יש להשתמש בתוספים רבים (בהנחה שלא מתכנתים עבורכם את האתרים מ-0, וזה יגבה הרבה כסף) ולכן במקרים שבהם רוצים לבנות אתרים מורכבים אנחנו ממליצים להשתמש במערכות ניהול תוכן ייחודיות.

במערכות ניהול תוכן ייחודיות המתכנת שומע את הרצונות שלכם, את מה שאתם צריכים, רוצים וזקוקים שיהיה באתר והמערכת נבנית בצורה ייחודית בדיוק עבורכם בלי כל הדברים הלא נחוצים מסביב. אפשר להשוות את זה לקניית ארון מאיקאה לבין קניית ארון אצל נגר, למרות שבאיקאה אתם יכולים להוסיף מדף פה ומדף שם, הנגר יעשה לכם בדיוק מה שאתם צריכים ובמידות המדויקות.

אמ;לק: אם אתם רוצים אתר תדמיתי פשוט – לכו על וורדפרס. אם אתם רוצים אתר מורכב עם אפשרויות שונות שיותאם עבור צרכיכם כמו כפפה – לכו על מערכת ניהול תוכן ייחודית.

מעוניינים בשירותנו?

צרו קשר
התקשרו התקשרו ווצאפ שלחו הודעה
למעלה