שיווק האתר

שיווק האתר

לאחר ששלב בניית אתר האינטרנט הסתיים וכבר יש לכם אתר אינטרנט קיים, אתם בטח רוצים להתחיל לקדם ולשווק אותו מכיוון שהגולשים לא יגיעו מעצמם, לפחות לא בזמן הקרוב. אז מה צריך לעשות? ובכן, יש הרבה עבודה בשיווק האתר ויש כל כך הרבה דרכים כמו קידום אורגני במנועי החיפוש (ובראשם גוגל), קידום ממומן בגוגל ובפייסבוק, בניית רשת קישורים באתרי אינטרנט חיצוניים ובניית מערך קישורים תקין ונכון בתוך האתר עצמו בנוסף לביצוע אופטימיזציה לאתר האינטרנט כדי להתאים אותו למנועי החיפוש ולנוחות הגולש. אנחנו יכולים לכתוב הרבה על שיווק וקידום אך מכיוון שזה לא ייגמר, ניתן לכם קצת מושג לגבי הנושאים העיקריים והכלליים.

קידום אורגני

הקידום האורגני כשמו כן הוא - טבעי. מדובר על קידום של האתר והגדלת השיווק הטבעי שלו, זה אומר שלא צריך להשקיע בפרסומות ובקידום ממומן אלא באמצעות עבודה חכמה ויעילה ניתן להגיעת לתוצאות טובות ולגרום לאתר להתקדם מעצמו. אמנם, פשוט ככל שזה יישמע, יש צורך בידע רב ובניסיון כדי לבצע את הקידום האורגני כמו שצריך.

קידום ממומן

בנוסף לקידום האורגני, עוד דרך להגדיל את כמות הגולשים באתר שלכם ולהניב פירות ממנועי החיפוש ומהרשתות החברתיות היא באמצעות קידום ממומן. הקידום המומן יכול להיות מבוצע בכמה דרכים, אך הרעיון הכללי הוא - תשלמו כסף ותקבלו תמורה. עם זאת, לקידום הממומן יש גם חסרונות בולטים עליהם תוכלו לקרוא בהרחבה בלחיצה על הכותרת.

אמצעי שיווק נוספים

כמובן שתחום הקידום והשיווק לא מסתיים רק בשני אלו, ישנם תחומים נוספים רבים.

בניית רשת קישורים

הרווח בפיזור קישורים ברחבי הרשת מועיל לא רק בכך שגולשים ייכנסו אליכם מאתרים אחרים אלא שמנועי החיפוש יראו שאתרים אחרים מקשרים אליכם ומביאים לכם תנועה ובכך קידום האתר שלכם בגוגל ישתפר.

הקמת דפי נחיתה

למרות שנראה שאתר אינטרנט הוא כל מה שצריך על מנת לשווק עסק או מוצר מסוים, לעתים דפי נחיתה עושים זאת טוב יותר. דפי נחיתה ממוקדים יותר, מתומצים יותר ובנויים בצורה שמושכת את הגולש למלא פרטים. אנחנו מבצעים גם בניית דפי נחיתה במחירים מעולים כך שמומלץ לכם להציץ ולראות

קידום ברשתות החברתיות

התחום העולה בשנים האחרונות ללא ספק הוא תחום קידום האתרים ברשתות החברתיות. יש שלל דרכים להשתמש ברשתות החברתיות על מנת לצבור תנועה לאתר שלכם אך אחת הדרכים הפופולריות והיעילות לא רק בשיווק וקידום אלא גם במיתוג היא לפתוח דף עסקי בפייסבוק ולצבור קהל. אם עדיין אין לכם דף פייסבוק נמליץ לכם לפתוח אחד. בין היתר, אנחנו מספקים גם שירותי פתיחת ועיצוב דף פייסבוק וגם שירותי ניהול פייסבוק.

קידום אתרי וורדפרס

אתרי וורדפרס מקבלים מאיתנו תשומת לב מיוחדת לאור העובדה שהם הופכים לפופולרים יותר ויותר. למרות שאתרי וורדפרס נהנים מתוספים ומאפשרויות נוספות שאין לבעלי אתרים אחרים, על מנת להוציא את המקסימום מאתר הוורדפרס שלכם יש לבצע אופטימיזציות חיוניות ולבצע תכנית קידום ושיווק מותאמת על מנת שהאתר יממש את הפוטנציאל האמיתי שלו.


מעוניינים בשירותנו?

צרו קשר
התקשרו התקשרו ווצאפ שלחו הודעה
למעלה