בניית והקמת האתר

בניית והקמת האתר

אם אתם מחפשים חברה שתבנה את אתר האינטרנט המושלם עבורכם ואתם רוצים לקבל קצת יותר פרטים על העבודה ועל התהליך, המשיכו לקרוא – הדף הזה הוא בשבילכם. במאמר הבא נסביר על התהליך הכרוך בבניית האתר.

פיתוח המותג

השלב הזה הוא השלב הראשון בתהליך בניית והקמת האתר ובאופן כללי בתהליך בו אתם מפתחים את העסק שלכם. בשלב הזה אתם צריכים לבחון איך אתם מבדילים את עצמכם מהמתחרים, איך אתם יוצרים ייחודיות לעסק ואיך אתם מגדירים אותו כדי שנוכל "לתרגם" את כל זה לדרך בה אנחנו בונים את האתר. אופי האתר שלכם משפיע רבות על הדרך בה נבנה את האתר, על מראה ומבנה העיצוב של האתר ועל סוג האתר אותו תרצו לבנות.

תכנון האתר

תכנון האתר הוא שלב בו אנחנו עובדים ביחד על מנת להשתמש במידע שיש לך על העסק ועל המידע שיש לנו בתחום בניית האתרים על מנת לחשוב על האתר המושלם עבורכם ולבנות לכם אתר על פי רצונותיכם, אך עם דגש על חווית משתמש, נראות מקצועית של האתר והמבנה הכללי של הדף הראשי והדפים הפנימיים באתר. עם תכנון טוב אפשר להשיג תוצאות טובות בהרבה מאשר בניית אתר רק לשם הבניה. 

עיצוב האתר

עכשיו מגיע החלק שלנו. לאחר שסיכמנו את כל הפרטים כדי להבין מה השאיפות שלכם כלפי האתר, נעצב עבורכם סקיצה ראשונית. בעיצוב האתר נתבסס על כל החומרים שקיבלנו מכם, על מחקר של התחום בו אתם עוסקים ונוסיף מהניסיון שלנו בתחום העיצוב וגם בתחום חווית המשתמש ותחום הקידום על מנת שנוכל לעצב עבורכם אתר מרשים ויפה שגם בתכנון עתידי יהיה אופטימלי למנועי החיפוש ולכללי ה-SEO וכמובן לחווית המשתמש. על מנת שנוכל לעבור לשלב בניית האתר נרצה לשמוע את דעתכם על הסקיצה, מה לדעתכם כדאי לשנות בה ומה תרצו להוסיף עד שתהיו שבעי רצון ותאשרו את העיצוב הסופי.

תכנות האתר

העיצוב שראיתם עד כה היה רק תמונה ועל מנת להפוך אותו לאתר נגיש באינטרנט צריך להפוך את התמונה לקוד, מדובר במשימה שיכולה להיארך זמן רב (תולי בסוג האתר), אך אל דאגה, כשאתם עובדים עם חברה מקצועית ומנוסה אתם יכולים להיות רגועים ולהמתין ששלב התכנות יסתיים בשלווה. אנחנו נתכנת את האתר ונהפוך את החלום למציאות על מערכת ייחודית (או על מערכת וורדפרס לאתרי תדמית) שנבנה עבורכם כדי שתוכלו לקבל גישה לפאנל ניהול טוב ואיכותי שיאפשר לכם שליטה מלאה באתר החדש שלכם. בנוסף לכך, האתר יהיה אתר רספונסיבי ללא עלות נוספת על מנת להתאים שהאתר שלכם לכל הרזולוציות ולכל המכשירים (כולל מכשירים סלולרים וטאבלטים)

צרו קשר

 

סיום הקמת האתר

עכשיו כשיש לכם אתר באוויר, כל מה שצריך הוא להזין את התוכן באתר ולמלא אותו בתוכן איכותי וטוב. המערכות שלנו הוכנו ייחודית עבורכם על מנת שיהיה לכם קל לנהל אותם ולהזין את האתר בתוכן, אך אם אתם טיפה מתקשים או שאתם מעדיפים שעבודת הזנת התוכן תתבצע על ידינו, אנחנו גם מספקים שירותי הזנת תוכן במידה ויש לכם חומר מוכן או כתיבת תוכן במידה ואתם מעדיפים שנכתוב עבורכם את התוכן בצורה שיווקית וטובה לאחר למידה של התחום בו אתם עוסקים.


מעוניינים בשירותנו?

צרו קשר
התקשרו התקשרו ווצאפ שלחו הודעה
למעלה