תכנות האתר זהו תחום שלא כולם מבינים בו, יש בו שימוש בשפות תיכנות רבות כגון HTML, CSS, PHP, JS והוא מצריך ידע רב בתוכנות, בשימוש במסד ועוד שלל דברים שבטח לא אומרים עבור האדם הממוצע שום דבר, אבל עם זאת יש כמה דברים שאולי תרצו לדעת ואותם נסביר במאמר הבא.

בחירת מערכת ניהול תוכן​

אמנם זהו השלב השני, אך החלטנו להוסיף אותו ראשון לרשימה כי הוא רלוונטי יותר עבורכם. כשאתם רוצים לבנות אתר אתם רוצים לקבל מערכת ניהול תוכן שבאמצעותה תוכלו לערוך את האתר שלכם, להוסיף לו תכנים, תמונות, אולי גם מוצרים ולמלא באמצעותה את כל המידע הדרוש כדי שהאתר שלכם יהיה מושלם.  ללקוח הממוצע אין ידע בשפות תכנות ולכן המערכות צריכות להיות פשוטות ונוחות לשימוש ולכן יש לנו פיתרון נהדר עבורכם.

מערכת ניהול תוכן ייחודית​

אנחנו בחברת לק"י פיתחנו מערכות יחודיות לניהול אתרי אינטרנט, המערכות שופרו ושודרגו במשך הזמן כדי להתקדם תמיד בתחום וכדי שנוכל להציע תמיד דברים חדשים ללקוחות שלנו על מנת שמשימת הזנת התוכן עבורם תהיה פשוטה מאוד. המערכות שלנו לא מצריכות שום ידע בסיסי וכל אחד יכול להשתמש בה ללא שום ידע מקדים. זוהי המערכת המומלצת עבורנו לאנשים שרוצים אתרים מורכבים ומותאמים אישית.

אתר מבוסס מערכת וורדפרס

אולי יצא לכם לשמוע על המערכת הזאת ואולי לא, אבל מה שכן – מדובר באחת המערכות הפופולריות ביותר בעולם. מדובר על מערכת חינמית שמקבלת כל הזמן עדכונים חדשים ובאמצעותה ניתן לבנות אתרי אינטרנט פשוטים ומורכבים. באופן אישי, כשמדובר באתרים מורכבים אנחנו מעדיפים לבנות אותם על המערכות היחודיות שאנחנו בונים, אך עבור אתר תדמית או אתר תדמית פשוט מדובר בפיתרון זול, נוח ויעיל. המערכת נוחה לשימוש עבור המשתמש הממוצע והיא בהחלט יכולה להיות פיתרון טוב עבורכם. קראו עוד בלחיצה על הכפתור.

קידוד ובניית האתר

זהו השלב הבא לאחר סיום עיצוב האתר. לאחר שאישרתם את העיצוב שמצא חן בעיניכם ואתם רוצים להזיז עניינים אנחנו נעבור לשלב קידוד האתר, בשלב הזה אנחנו לוקחים את העיצוב הסופי והופכים אותו מתמונה לקוד. אנחנו בונים את האתר על פי התקנים הנדרשים ועל פי חוקי ה-SEO על מנת שהוא יהיה אופטימלי למנועי החיפוש ולדפדפני האינטרנט שלכם וכדי שהוא יהיה מוצג בצורה טובה בכל מחשב.

בניית האתר בצורה רספונסיבית

בנוסף לכך, היום הגלישה באינטרנט מבוצעת מכל מקום באמצעות הטלפונים והטאבלטים ומכיוון שהם באים בגדלים שונים, בניית אתר רגיל לא תספיק ויש לבצע בניית אתר רספונסיבי. הכוונה בבניית אתר רספונסיבי היא אתר גמיש שמתאים את עצמו למכשיר שדרגו גולשים באתר – האתר יתאים את הגודל של האלמנטים בו, את גודל הטקסט ואת מבנהו בנוסף לתפריט גמיש שישמש לניווט באתר מכל מקום בנוחות המירבית.

התאמת האתר למערכת

לאחר שפעולת הקידוד הסתיימה, כל מה שנותר לנו הוא "להלביש" את האתר שיצרנו על המערכת שבחרנו. אמנם "להלביש" נשמע מהיר, אך מדובר בפעולה אשר יכולה להיארך זמן רב, אבל תהיו בטוחים שאנחנו נעשה את המיטב על מנת שתקבלו את המוצר בזמן הקצר ביותר שאפשר, תוך שמירה על איכות המוצר ועל עבודה מקצועית ונקיה.

השלבים הבאים הם כתיבת והזנת התוכן

מעוניינים בשירותנו?

צרו קשר
התקשרו התקשרו ווצאפ שלחו הודעה
למעלה