בין אם יש לכם אתר ובין אם אין לכם אתר אינטרנט, סביר להניח ששימוש בדפי נחיתה יועיל לכם. דפי נחיתה הם מעין אתרים קטנים שבנויים בדרך כלל מדף אחד והם מאוד ממוקדים במטרה שלהם, הם בדרך כלל יכילו מעט מלל או מלל מתומצת והם ישמשו למטרות שונות אך בעיקר כדי לקרוא לפעולה.

למה צריך דפי נחיתה?

אתר אינטרנט בדרך כלל יכיל מידע כללי, גם אם הוא מפורט ומסודר לפי דפים, הוא עדיין לא בהכרח ממוקד כשאנשים מגיעים אליו למטרה מסוימת. דף נחיתה בנוי בדיוק על מנת לענות על בעיה זו, דף נחיתה נבנה על מנת לשרת מטרה אחת והוא עשוי כל כולו למטרה זו

ניקח לדוגמא אם אני רוצה להשקיע בפרסום של חתום מסוים, למשל – לגרום לאנשים לשכור את שירותיי, אז אשתמש בדף נחיתה כדי לעשות זאת החל מ-0, זה אומר שהכותרת תדבר לגולשים בצורה מדויקת, המידע שיהיה כתוב בהמשך יסביר להם למה הם צריכים לשכור את שירותי ומה היתרונות בכך ויהיה לגולשים אפשרות למלא פרטים או ליצור איתי קשר באמצעות הטלפון.

בניית דף נחיתה היא לא משהו שכל עסק עושה כי אנשים נוטים לחשוב שאפשר להסתדר בלי, אבל האמת היא שהרווח מדפי נחיתה והתועלת שהם נותנים משתלמים מאוד.

מה יהיה בדף הנחיתה?

דפי נחיתה יכולים להיראות שונים ומשונים אחד מהשני, אך בדרך כלל בבניית דף נחיתה סטנדרטי שעונה על המטרה יהיו את אותם דברים עיקריים שאי אפשר בלעדיהם. כל אלו מרכיבים את דף הנחית המושלם שאתם צריכים.

התאמה לכל סלולרי

לפני שנדבר על מה שיהיה בדף הנחיתה חשוב שתדעו שבדף הנחיתה שלכם יהיה אפשר לגלוש מהמחשב, מהטאבלט ומהטלפון על מנת לא לפספס אף גולש שנכנס לדף הנחיתה שלכם.

כותרות ותוכן

על מנת שהגולש יבין על מה מדבר דף הנחיתה הוא ירצה לקרוא קצת מידע. המידע יכול להיות בפסקאות או בתוך רשימה מפורטת - הכל על מנת שהגולש יבין בדיוק מה המטרה של הדף.

אובייקטים

כמובן שאי אפשר שרק טקסט יופיע בדף הנחיתה. אפשר לשלב תמונות על מנת שהדף יהיה מעוצב יפה יותר ועל מנת שהגולש יוכל להתרשם מעבודות. ואפשר גם לצרף סרטונים או מפות.

אמצעי קריאה לפעולה

טפסים ליצירת קשר, מספרי טלפון וכפתורים שיובילו את הגולשים למקומות הרצויים הם אמצעי קריאה לפעולה שחיוניים על מנת להשיג את המטרה שלכם, בלעדיהם דף הנחיתה לא שווה כלום.

כמה עולה דף נחיתה?

אנחנו יכולים לבנות לכם דף נחיתה סטנדרטי על אחת התבניות שכבר הכנו ללקוחות שלנו, בעלות של 500 ש"ח + מע"מ. מעבר לזה, נוכל לבנות לכם דף נחיתה בהתאמה אישית במחיר מותאם אישית. מלאו את הטופס ונחזור אליכם עם פרטים נוספים.

צרו קשר

מעוניינים בשירותנו?

צרו קשר
התקשרו התקשרו ווצאפ שלחו הודעה
למעלה