בניית אתר במהירות ובדחיפות

כל אחד רוצה אתר אינטרנט במהירות, השאלה היא עד כמה המהירות נמצאת גבוה בסדרי העדיפויות. לפעמים אנשים יעדיפו להשקיע הרבה כסף כדי לקבל את במהירות ולפעמים דווקא אנשים יעדיפו להתרחק מהמהירות כי הם חוששים שהמהירות תבוא על פני האיכות אך לא בהכרח כך המקרים.

עד כמה מהר? כמה זמן לוקח להקים אתר?

נתחיל בכך שנגיד שזמן בניית אתר משתנה מסוג אתר לסוג אתר. אתרי אינטרנט גדולים ומורכבים כמו חנויות אינטרנטיות, פורטלים, מערכות מתוחכמות או כל אתר שמורכב יותר מאשר אתר תדמית יכולים לקחת זמן רב. אתרים כאלו נבנים בטווח זמן של חודשים בודדים ועד שנתיים, תלוי בחברה, איך היא עובדת, כמות האנשים שעובדים על האתר ובדרישות לבניית האתר.

עם זאת, אתרי תדמית פשוטים לעסקים וחברות יכולים לקחת הרבה פחות זמן. עסקים רבים יבנו אתרים כאלו בחודש – חודשיים תוך שיתוף פעולה עם הלקוח אך במידה והלקוח ממהר ומסיים את חלקו במהירות תוך כדי שהוא נותן את כל המידע הדרוש לחברה ניתן לבנות את האתר הרבה יותר מהר. בעיקרון, אם מקדישים את כל הזמן להקמת אתר תדמית ניתן לסיים אתר בתוך ימים בודדים. אך בדרך כלל בוני אתרים עובדים על כמה אתרים במקביל או שמחלקים את העבודה לעובדים בתחומים שונים ולכן זה מה שלוקח את רוב הזמן.

מה קורה אם אני צריך אתר בדחיפות?

אם אתה צריך אתר בדחיפות אתה יכול להשתמש בשירותים של בניית אתר אינטרנט בחינם או לבנות אתר בוורדפרס או בוויקס, אך זה לא כדאי מכיוון שברוב המקרים אתה תצטרך אתר מרשים ולא אתר חינמי על תבנית מוכנה וללא יחודיות. בנוסף, אתה רוצה אתר אינטרנט על שרת פרטי עם דומיין קבוע כך שכבר תוכל להתחיל ולמתג את עצמך דרך האתר ולכן צריך לבנות אתר אינטרנט אצל חברה מקצועית וותיקה שתעשה את העבודה במהירות.

במקרה, הגעת למקום הנכון. אם תיצור איתנו קשר באמצעות הטופס או פרטי יצירת הקשר המופיעים בתחתית (או פה) האתר ותציין בפנינו שאתה מעוניין באתר במהירות ובדחיפות נוכל לבדוק בדיוק מה אתה צריך ולתאם פרטים כדי לתת לך זמן משוער לסיום העבודה.

שיים לב: יש לקחת בחשבון שדברים מצידך עלולים לעכב את בניית האתר כגון בקשות לפיצ'רים באתר שאורכים זמן או המתנה ארוכה עד לאישור הסקיצה הסופית של העיצוב. בנוסף, על מנת לקצר זמנים בבניית אתר תדמית מומלץ לבנות אתר וורדפרס.

מעוניינים בשירותנו?

צרו קשר
התקשרו התקשרו ווצאפ שלחו הודעה
למעלה