בניית אתרים ברמה גבוהה

אין ספק שכל אחד רוצה שייבנה לו אתר ברמה גבוהה, אך לא כולם עושים את הצעדים הנכונים כדי שהאתר שלהם יהיה כזה. חשוב מאוד שאנשים יבינו שאתר איכותי ברמה גבוהה הוא לא כזה שנבנה על ידי חברת בניית האתרים הכי טובה, אלא אתר כזה שמתחילתו ועד סופו עבר את התכנון הנכון וזכה ליחס הטוב ביותר.

חשוב גם להבין שבסיום בניית האתר לא נגמרת העבודה ועל מנת לשמור על האתר איכותי וטוב חשוב מאוד להקפיד גם על התכנים המופיעים בו ועל דרך השיווק שלו.

מה הופך אתר לאתר ברמה גבוהה?

בניית אתר ברמה גבוההובכן, אתר מורכב מכל כך הרבה חלקים קטנים וכל כך הרבה צדדים שכל אחד מהם צריך להיעשות ברמה גבוהה כדי שהוא יהיה הכי קרוב למושלם. כשמדברים על אתר ברמה גבוהה, או אתר איכותי וטוב, מדברים על המכלול ולכן לא מדובר רק על הבניה, אבל אם ננסה לחלק את זה לחלקים קטנים נוכל להבחין בחלקים העיקריים שדרושים.

תכנון נכון – האתר יכול להיראות טוב, אבל לפעמים תכנון לא נכון של האתר הורס את חוויות הגלישה או את הקידום של האתר בגוגל. תפריט שלא ממוקם במקום בולט, קושי ביצירת קשר עם בעל האתר או בביצוע פעולה מסוימת יכולים להרוס את כל מה שעבדתם עליו. אתר ברמה גבוהה יהיה אתר שעבר תכנון של אנשי מקצוע עוד לפני השלב של העיצוב.

עיצוב מקצועי – הדבר הראשון ששמים לב כשנכנסים לאתר זה העיצוב שלו. עיצוב זה עניין של טעם ולכן נדמה שאין פה בדיוק מילה סופית, אך ניתן להבחין באתר שמעוצב בצורה לא מקצועית או לא יפה בקלות. אתר ברמה גבוהה יהיה מעוצב היטב מראש ועד זנב ובדגש על הפרטים הקטנים.

קוד נקי ומהיר – באופן כללי האתר צריך להיות אופטימלי למנועי החיפוש ולחווית הגלישה בו. הקוד צריך להיות מינימליסטי ונקי והאתר צריך לרוץ מהר. בנוסף, חשוב שהאתר יהיה רספונסיבי ויהיה ניתן להיכנס אליו מכל מחשב ומכל טלפון או טאבלט והאתר יתאים את עצמם לרזולוציית המסך.

תמונות – לכל תמונה יש צלם ועל מנת להשתמש בתמונות טובות צריך לשלם לצלמים. יש אתרים שישתמשו בתמונות חינמיות ולמרות שלפעמים התמונות יפות – זה מוריד מהמקצועיות והאיכות של האתר כי אנשים שבקיאים ידעו לזהות כבר תמונות שמשתמשים בהן יותר מדי. באתר מקצועי ואיכותי צריך שיהיו תמונות בטוב טעם ובשימוש נכון ויצירתי בהן.

תוכן – תוכן שיהיה כתוב ברמה גבוהה גם נחוץ לאתר. התוכן הוא המלך, אמרו את זה כבר הרבה פעמים ולפעמים אתר שנראה טוב ובנוי בצורה נכונה ייתן רושם של חוסר מקצועיות כשמתחילים לקרוא את המילים שרשומות בו. בדרך כלל ינסו אתרים קטנים לכתוב את התוכן בעצמם, אבל יהיו אלו שירצו ללכת עד הסוף ולשכור שירותי כתיבת תוכן כדי לקבל תוכן איכותי וטוב.

מה זה אומר?

המכלול של כל החלקים צריך להיות על הצד הטוב ביותר. העיצוב צריך להיות יוצא מן הכלל והקוד מקצועי. התוכן צריך להיות קריא וברור והשימוש באתר צריך להיות נוח. עם זאת, יגידו אנשים שבעלי האתרים או חברות בניית האתרים שבונות את האתר הם לא במקום לקבוע אם האתר ברמה גבוהה או לא, אבל ההצלחה של האתרים היא זאת שעושה זאת עבורם.

הלקוחות שלנו מרוצים, רוצה להיות הלקוח המרוצה הבא? צור קשר.

מעוניינים בשירותנו?

צרו קשר
התקשרו התקשרו ווצאפ שלחו הודעה
למעלה