יש היום ביקוש רב לבניית אתרי אינטרנט ולאור הביקוש הרב והעבודה הרבה הכרוכה בבניית כל אתר, המחירים כיום עבור בניית אתר לא נראים מעודדים כל כך. בניית אתרים בזול נראה כמו חלום רחוק וכשכן מוצאים חברת בניית אתרים המספקת בניית אתרים במחירים שפויים, מגלים שהמחיר בא לידי ביטוי במוצר הסופי.

אנשים רבים שניסו את מזלם והחליטו לבקש בניית אתר במחיר נמוך גילו שהאתר שלהם בא על תבנית מוכנה, שהעיצוב לא נראה מקצועי מספיק או שהקוד לא נקי או תקין ויש לכך השפעות רבות על חווית הגלישה, הקידום בגוגל או אולי על האפשרות להיכנס לטלפון דרך הטלפון הנייד והטאבלט. במקרים רבים אנשים מחליטים לעבור הלאה ולנסות חברה נוספת למרות שכבר יש ברשותם אתר אחד, בתקווה שהמבצע השני עדיף על פני הראשון והם מגלים שלא מדובר בשדרוג מתוק במיוחד. כך יוצא מצב שאנשים מבזבזים את הכסף והזמן שלהם על אתרים לא מרשימים במיוחד כשהם מלכתחילה ניסו למזער הוצאות.

מה עושים? לוותר על בניית אתרים בזול?

ממש לא. כשמחפשים מספיק טוב אפשר למצוא חברות ועסקים שמציעים מחירים שפויים בעור עסקים קטנים שרוצים להוציא סכומי כסף מעטים אך לקבל תמורה גבוהה. מה שצריך לעשות כדי לאתר את החברות האלו הוא לברר מה בדיוק אתם מקבלים. אנחנו נסביר.

מה לברר כשמחפשים אתר בזול?

לברר לגבי עיצוב – כדי שתקבלו אתר ייחודי חשוב לבדוק שהעיצוב מעוצב לפי טעמכם ובהתאמה אישית. העיצוב זהו הדבר הראשון שרואים כשנכנסים לאתר שלכם ואם הוא אל ייחודי או לא יפה, התוצאה הסופית לא תיראה לכם או לגולשים יפה במיוחד. שימו לב, כשמדובר על מחיר זול סביר מאוד להניח שלא תקבלו לוגו לעסק שלכם במידה ואין ובמקרה הטוב תקבלו לוגו גנרי פשוט שעוצב רק בשביל למלא את החסר וזה בסדר, לוגו מקצועי לעסק כלול בתהליך מיתוג שבדרך כלל גובים עליו מחיר נוסף או עושים אותו בחברות אחרות.

לברר האם מדובר בתבנית מוכנה – זה אומר שאם אתם בונים אתר וורדפרס למשל והמחיר נראה מפתה, לברר האם מדובר על תבנית מוכנה שעליה מתבססים כדי לעצב את האתר שלכם. תבנית מוכנה אולי לא תיראה כך בעיצוב, אך בהחלט לאחר בניית האתר תוכלו לראות שהאתר איטי ומכיל הרבה אופציות שלא נראות שייכות לאתר שלכם.

לברר הוצאות שוטפות – כמו בהרבה דברים בחיים, כשאתם חושבים שקיבלתם את המוצר הסופים אתם מגלים שאתם צרכים לשלם עליו. בדיוק כמו שאתם קונים תמי 4 ועדיין צריכים לשלם על פילטרים מדי חודש או כשאתם שוכרים שירותי כבלים וצריכים לשלם בכל חודש את דמי המנוי, כך גם בבניית אתרים. לעתים המחיר של האתר יהיה נמוך אך ההוצאות השוטפות יהיו גבוהות. ההוצאות השוטפות בדרך כלל הן דומיין ואחסון. דומיין עולה כ-75 שקלים למשך שנה (לדומיין ישראלי) ושרת יעלה עוד כמה עשרות שקלים בחודש. אם חברות גובות מכם מחירים מוגזמים יותר מכך סביר להניח שהן מנסות להרוויח על מה שהן הפסידו.

איפה מחפשים?

אנחנו יכולים להגיד לכם לחפש פה ושם, או שאנחנו יכולים להציע לכם את השירות שלנו לבניית אתרי תדמית במחיר מוזל. יש לנו מגוון מסלולים המאפשרים לכם לבנות אתר אינטרנט במחיר זול, בין אם מדובר על אתרים בתשלום שנתי נמוך (הכוללים הוצאות שוטפות), אתרי תדמית ייחודיים על וורדפרס במחירי מבצע עם עיצוב מותאם אישית או אתרים אחרים במחירים משתלמים בהחלט. כדי לקבל פרטים נוספים אנחנו ממליצים לכם להשאיר פרטים או להתקשר. 052-477-1944.

מעוניינים בשירותנו?

צרו קשר
התקשרו התקשרו ווצאפ שלחו הודעה
למעלה