בס"ד
טופס יצירת קשר

בנית אתרי תדמית בוורדפרס

לקי בניית אתרי אינטרנט 033724738
מידע על המבצע - 1990 שח מידע על המבצע - 1990 שח
סגור
אנחנו פה בשביל להתאים לכם אתר לצרכים ולתקציב שלכם. רשמו כאן את התקציב שלכם ונסו לתת לנו במדויק מה הצרכים שלכם ואנו נחזור אליכם עם תשובה.
סגור
מה החבילה כוללת?
סימון וי עיצוב מותאם אישית
אצלנו תקבלו עיצוב מותאם אישית שיעוצב על פי טעמכם האישי. אנחנו לא מתבססים על תבניות מוכנות שקיימות ברשת אלא מעצבים עבורכם את האתר כדי שהוא ייראה יחודי וכמובן יכיל יתרונות רבים כגון השפעה על מהירות האתר ועוד...
סימון וי בניית האתר והתאמתו לוורדפרס
לאחר שאישרתם את העיצוב שעיצבנו עבורכם ואישרתם אותו, אנחנו נתכנת את האתר ונלביש אותו על מערכת וורדפרס כדי שתוכלו להתחיל להשתמש באתר ולעבוד עם המערכת. אנחנו גם כמובן נסביר לכם איך.
ההתאמה למערכת כוללת
  • שליטה על התפריט
  • הוספת פוסטים לאתר
  • חלוקה לקטגוריות
  • שימוש בתגיות
  • הוספת גלריות לכל פוסט
  • טופס יצירת קשר
בנוסף: תקבלו אחסון ודומיין לשנה בחינם!
וורדפרס בטלפון

למה לבחור בוורדפרס?

המערכת הפופולרית ביותר בעולם
מערכת וורדפרס היא מערכת פופולרית מאוד, כ-26 אחוזים מהאתרים ברשת מבוססים על מערכת זו והמספר הזה עולה משנה לשנה כך שבטח יש לכך סיבות טובות. ישנם גם אתרי אינטרנט קטנים וגם אתרים גדולים וחשובים הבנויים על מערכת זו. הקמת אתר וורדפרס היא הבחירה המומלצת.
מערכת מהירה ויעילה לקידום
המערכת היא מערכת שבנויה בצורה חכמה, היא נקיה ומינימליסטית כך שכבר בתור התחלה האתר מהיר ויעיל. מסיבה זו ומהסיבה שלמערכת יש תוספים רבים למטרות שונות יש לאתרי וורדפרס יתרון על פני אתרים הבנויים על מערכות אחרות בתחום הקידום.
מערכת פשוטה לתפעול
המערכת ידידותית מאוד למשתמש הממוצע ואפילו לאלו שלא מבינים כלום במחשבים. המערכת בעברית וניתן להוסיף לה תכנים בקלות מהמחשב ומהטלפון הנייד ללא צורך בידע קודם. אפשר לבצע מגוון פעולות במינימום מאמץ.
מערכת בעלת תוספים, תמיכה ועדכונים
בגלל שמדובר במערכת כל כך פופולרית היא זוכה לתמיכה רבה בארץ ובעולם. למערכת יוצאים תוספים רבים שמעניקים אפשרויות חדשות ויעילות לאתר שלכם ובנוסף לכך היא זוכה לעדכוני אבטחה ולשיפורים לעתים תכופות.
הנה כמה תמונות להתרשם מהמערכת
דוגמא דף הבית של הפאנל
דוגמא דף הוספת פוסט
דוגמא דף הגדרות
למה אצלנו?
בגלל המחיר
אנחנו מאמינים שלכל עסק צריך להיות אתר אינטרנט תדמיתי כדי להציג את עצמכם בעולם הדיגיטלי, אנחנו גם מאמינים שלא צריך לשלם מחירים מוגזמים עבור בניית אתר וורדפרס מרשים וייחודי ולכן המחיר אצלנו הוגן בהחלט.
בגלל השירות
תמיד כשאנשים נכנסים לתחום שחדש להם, יצוצו שאלות לא מתוכננות או אולי יהיה צורך לייעוץ בנושא מסוים. אנחנו פה בשבילכם, אנחנו יודעים שכשהאתר מוכן העבודה לא הסתיימה ונלווה אתכם לכל אורך הדרך.
בגלל היחודיות
זה היתרון האמיתי בשירות שלנו. במחיר כזה כמעט ולא תמצאו עסק שיבנה לכם אתר ייחודי ומותאם אישית. אנחנו נעצב לכם את האתר בדיוק כפי שאתם אוהבים ולא נמשיך בעבודה עד שתהיו מרוצים לחלוטין.
בגלל המהירות
אפשר לבנות אתר איכותי בזמן מועט, כל מה שצריך הוא לקבל אישור מכם ואנחנו נתחיל לעבוד על האתר שלכם במהירות מבלי להתפשר על איכות. מרגע אישור העיצוב לא תצטרכו להמתין שבועות וחודשים כדי לקבל את האתר שלכם, אפשר בהרבה פחות.
הנה כמה אתרים שבנינו
דוגמא פאדוני
דוגמא גגון לרכב
דוגמא מבנים
דוגמא מולי קליניק
דוגמא גגון לרכב
דוגמא מבנים
דוגמא אלי חדד
דוגמא טוהר העץ
דוגמא שרביט
הקמת אתר וורדפרס | בניית אתרי וורדפרס | בניית אתר וורדפרס | בניית אתרים בוורדפרס | בניית אתר וורדפרס מחיר
close-icon Powered by Wonder
text-icon messenger-icon